Jak dbać o implanty zębów?

Implanty to bez wątpienia bardzo duży wydatek i inwestycja w swój wygląd i dobre samopoczucie. O tym jak dbać o implanty zębów napisano wiele poradników i z pewnością warto się do nich stosować, aby przez długi czas cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem.

Dbanie o implanty dentystyczne ma kluczowe znaczenie dla długofalowego sukcesu. Dzięki właściwej opiece domowej i profesjonalnej konserwacji Twoje nowe zęby mogą przetrwać do końca życia.

Dbaj o swoje implanty stomatologiczne tak dobrze, jak dbałbyś o swoje naturalne zęby. Dokładna higiena jamy ustnej jest konieczna, aby zapobiegać chorobom wokół implantów. Dzięki odpowiedniej opiece domowej i regularnej profesjonalnej konserwacji, możesz zachować nowe zęby przez całe życie.

Istnieją różne typy implantów, które mogą wymagać innej opieki domowej. TePe oferuje szereg produktów ułatwiających czyszczenie. Twój stomatolog pomoże ci wybrać produkty, które spełnią twoje szczególne potrzeby.
Dobrej jakości szczoteczka do mycia implantów powinna mieć kątową szyjkę, która ułatwia czyszczenie łączników implantu od wewnątrz. Szczupła główka szczoteczki dociera nawet do bardzo wąskich obszarów. Miękkie, zaokrąglone włókna zapewniają delikatne czyszczenie. Dobrej jakości szczotki skutecznie czyszczą boki implantów. Użyj rozmiaru pędzla zalecanego przez higienistę lub dentystę. Przesuwaj szczoteczkę międzyzębową tam i z powrotem kilka razy blisko każdego implantu. Wszystkie szczoteczki międzyzębowe mają drut pokryty tworzywem sztucznym, aby bezpiecznie używać implantów. Dobra kątowa szczoteczka międzyzębowa jest szczególnie przydatna do czyszczenia implantów od wewnątrz.

Implantowa szczotka ma wyjątkowo wąską główkę do łatwego czyszczenia implantów z zewnątrz.opracowano do skutecznego czyszczenia implantów i mostów. Użyj sztywnej nici do włożenia nici dentystycznej. Przenieś nić do przodu i do tyłu. Pojedyncza szczoteczka w kształcie czubka jest z pewnością idealna do czyszczenia krytycznego obszaru, w którym implanty stykają się z dziąsłami oraz wokół osprzętu. Dobrej jakości szczoteczka do czyszczenia implantów zębów jest mocna i elastyczna z silikonową powłoką dla zdecydowanie bardziej wydajnego i bez wątpienia delikatnego czyszczenia.

Post Author: admin