Jak działa robot Artas iX?

Przeszczep, jaki robiony jest przy użyciu profesjonalnego narzędzia, jakim jest robot Artas iX, to przełom w dziedzinie przeszczepiania włosów. Metodzie tej mogą się poddać zarówno panowie, jak również panie z rozmaitymi rodzajami łysienia. Dotyczy to także osób po przeszczepach skóry głowy, z ranami pooperacyjnymi, lub po radioterapii. Funkcjonowanie robota opiera się na modelu Artas. System automatycznie identyfikuje oraz wybiera najdoskonalszej klasy zespoły mieszków włosowych do przeszczepu.

Przeszczep włosów nowoczesną metodą

Transplantacja włosów za pomocą robota medycznego o nazwie Artas iX to okazja na odzyskanie atrakcyjnego wyglądu. Najnowocześniejszej generacji sprzęt pozwoli na efektywne i bezinwazyjne przeszczepienie włosów. Na czym polega cały mechanizm? Zespoły mieszków włosowych pobiera się z tyłu głowy, natomiast potem przeszczepia je w miejsce, jakie pozbawione jest włosów. Zabieg tenże dobrze sprawdza się w wypadku osób, jakie borykają się z łysieniem androgenicznym, plackowatym i przy stracie włosów pod wpływem urazów – na przykład poparzenia.

Charakterystyka zabiegu przeszczepu włosów za pomocą robota Artas iX

Metoda przeszczepu włosów z użyciem robota Artas iX, to nowoczesny zabieg na skalę światową, jakiemu od 2016 roku można również poddać się w niektórych klinikach w Polsce. W przypadku tej metody przeszczepiania włosów wykorzystywana jest innowacyjna technika z zastosowaniem modelu, jaki dysponuje robot Artas. Jego sprawny system polega na identyfikacji oraz doborze mieszków włosowych o najdoskonalszej klasie, więc takich, jakie do przeszczepu nadają się najlepiej oraz dadzą najdoskonalsze rezultaty. Na szczęście teraz każda osoba, jaka boryka się z problemem łysienia może skorzystać z tej własnie metody, ponieważ obecnie robot Artas iX jest stosowany w wielu innowacyjnych klinikach w całej Polsce.

Czy należałoby zaufać innowacyjnemu Robotowi Artas Ix?

Niewątpliwie tak, ponieważ jego budowa została skonstruowana oraz sprawdzona z odpowiednią troską o detale poprzez szereg inżynierów konstruktorów, specjalistów oraz badaczy. Połączono zatem wiedzę medyczną z wiedzą techniczną oraz sprawiono, iż powstał nowoczesny robot, jaki usprawni jakość życia wielu chorych. Największa zaletą zabiegu jest fakt, iż rezultaty są zauważalne zaraz po pierwszym zabiegu. Nie należy się także bać błędu lekarza podczas transplantacji, gdyż jest ona robiona za pomocą robota. Natomiast wiadome jest, iż odpowiednie oprogramowanie zawodzi znacznie rzadziej od człowieka.

Czemu miejscem dawczym jest potylica?

Mieszki włosowe w tymże miejscu nie są poddawane mechanizmowi miniaturyzacji. Włosy wzrastające na potylicy są wytrzymałe na działanie dihydrotestosteronu, są lepsze oraz mają więcej barwnika. Dodatkowo włosy znajdujące się w tymże miejscu układają się w postaciach składających się z 2-3 mieszków włosowych, dzięki czemu można przeszczepiać pełne systemy mieszków włosowych.

Post Author: admin