Ile kosztuje przedłużanie rzęs w Lublinie?

Od kilku lat przedłużanie rzęs jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów kosmetycznych. Kobiety decydują się przedłużać rzęsy nie tylko na specjalne okazje, ale i na co dzień. Nie da się ukryć, że mając przedłużone rzęsy poranny makijaż jest dużo krótszy, ponieważ można całkowicie ominąć makijaż oczu. Kobiece spojrzenie jest podkreślone bez żadnego wysiłku. Za brakiem konieczności makijażu oczu idzie brak konieczności ich demakijażu, nie da się ukryć, że jest to oszczędność czasu ale również i pieniędzy, na kosmetyki kolorowe oraz te do demakijażu oczu.

Przedłużanie rzęs – na czym polega?

Zabieg przedłużania rzęs polega na zagęszczeniu rzęs przy ich naturalnej linii, używając do tego syntetycznych włosków o wybranym przez klientkę kolorze oraz długości. To właśnie od zagęszczenia i długości rzęs zależy czy efekt będzie naturalny czy spektakularny. Oczywiście zależne jest to od preferencji klientki. Tak przedłużone rzęsy utrzymują się od czterech do sześciu tygodni, następnie ulegają przerzedzeniu. Aby jednak ponownie cieszyć spektakularnym efektem można ponownie udać się do salonu kosmetycznego, my polecamy profesjonalny salon Euforia w Lublinie, aby specjalista wykonał zabieg uzupełnienia rzęs. Uzupełnianie rzęs można powtarzać nawet kilka lat, nie powodując żadnej szkody dla rzęs, ważne jest jednak, aby wybrać profesjonalny salon z fachem w ręku. Niestety ale nieumiejętne przedłużenie rzęs może spowodować ich trwałe ubytki. Warto wiedzieć, że klej, który używany jest do mocowania włosków na linii rzęs jest wodoodporny, nietoksyczny oraz hipoalergiczny. Ponadto nie ma on praktycznie kontaktu ze skórą, jedynie z włoskami. Czy można moczyć przedłużone rzęsy? Odpowiedź brzmi – TAK, ponadto można jest tuszować, niemniej jednak nie zaleca się używać do tego produktów wodoodpornych.

Metody przedłużenia rzęs oraz ich cena w Lublinie

Cena przedłużania rzęs w porównaniu z oszczędnością na kosmetykach oraz demakijażu oka, jaką dzięki niej uzyskujemy, jest naprawdę korzystna. Niemniej jednak cena zależy od metody, jaką stylistka rzęs je przedłuża. Metody, które wyróżniamy:

  • przedłużanie 1:1 – ta metoda polega na doklejaniu jednego sztucznego włoska do każdej rzęsy. Daje do bardzo naturalny i delikatny efekt. Za taki zabieg w Lublinie zapłacisz około 100 złotych
  • przedłużanie metodą 2D – w tym przypadku do każde rzęsy doklejane są dwa włoski. Efekt jest bardziej spektakularny, a zabieg trwa do trzech godzin. Lubelskie ceny oscylują w okolicach 120 złotych za tę metodę.
  • przedłużanie metodą 3D – taką metodą można uzyskać naprawdę bardzo wyrazisty i spektakularny efekt. Jest to doklejenie aż trzech włosków do jednej rzęsy. Cena za taki zabieg to około 150 złotych.
  • russian volume – ta metoda jest inspirowana rosyjskimi technikami objętościowymi. Polega na doklejeniu wachlarzyków włosków do jednej rzęsy. Efekt jest wręcz teatralny, polecany na specjalne okazje. Cena za taką metodę to około 250 złotych.
  • hollywood volume – przy tej metodzie stosowane są naturalne rzęsy z futra norek syberyjskich. Efekt również jest spektakularny, ale nie aż tak jak w przypadku russian volume. Niemniej jednak za przedłużanie rzęs tą metodą trzeba zapłacić około 400 złotych.
Uroda / przez

Post Author: admin