Restauracja Kulisy w Rzeszowie – dogodne miejsce na biznes lunch i spotkania z rodziną

Kulisy w Rzeszowie – wyborny smak potraw i gustowne podanie

Dobrych lokali gastronomicznych w Rzeszowie jest wiele, ale Kulisy są wyjątkową restauracją. Znajduje się ona w hotelu  Falcon. Wnętrze zachwyca elegancją – jasna podłoga z dużych płyt, białe ściany, krzesła i okna, a stoły z jasnego brązu. Lokal sprawia wrażenie nowoczesnego i dobrze oświetlonego, w którym wszystkie detale są widoczne jak na dłoni. Doskonałe miejsce na spotkania biznesowe i w gronie rodzinnym. Rzeszowska Restauracja Kulisy kusi swoim wnętrzem. Idealny lokal na każdą porę: weekendowy wypad z bliskimi na wspólny obiad i biznes lunch w każdy dzień tygodnia. Celebrowanie posiłku w takim miejscu musi być przyjemne.

W Kulisach można skosztować różnych oryginalnych potraw przygotowanych przez wytrawnego szefa kuchni, który czuwa nad ich przyrządzeniem. Dostępnych jest kilka rodzajów menu: a la carte, lunch menu, menu pizza, menu kids, menu bezglutenowe i karta drinków. Zestawy śniadaniowe, obiadowe, lunch w Kulisach zachwycają smakiem i widokiem, cieszą oko i podniebienie. Poza potrawami, które stale są serwowane w Rzeszowskiej Restauracji, można zamówić również dania sezonowe przygotowane na bazie produktów regionalnych. Kuchnia w Kulisach bazuje tylko na świeżych produktach, które na bieżąco są do niej dostarczane.

Przygotowane dania cieszą podniebienia nawet najbardziej wybrednych klientów. W Restauracji Kulisy tradycyjne potrawy podane są w niecodziennej formie. To tworzy ich oryginalność, zachwyca smakiem i wyglądem i sprawia, że chce się tu wracać z ochotą na dobrze przygotowany i podany posiłek.

Restauracja Kulisy – doskonałe miejsce na biznes lunch i spotkania rodzinne

Pośpiech w ciągu dnia nie jest wskazany, ale bywa, że nie można go uniknąć. Wiedzą coś o tym ludzie pracujący w biznesie. Nie zawsze jest czas na zjedzenie posiłku w porze  obiadowej. Na tę okoliczność Restauracja Kulisy jest świetnie przygotowana. Oferuje klientom biznes lunch. Dania smaczne, estetycznie podane, energetyczne i wzmacniające na dalszą część dnia. Menu lunch jest stale aktualizowane, każdego dnia czeka na klientów coś innego, np. zupa szpinakowa na pierwsze danie, a na drugie kotlet drobiowo-serowy z puree ziemniaczanym i marchewką. Można oczywiście zamówić po lunchu deser, kawę lub inne specjały. Cena za lunch zestaw jest bardzo atrakcyjna i przystępna dla każdego.  Zmienny zestaw dań oferowanych w porze lunchu stanowi dużą atrakcję. Spotkania biznesowe okraszona dobrym posiłkiem, każdego dnia innym, przebiegają w przyjemnej atmosferze. Rutyna i monotonia w biznesie i jedzeniu nie są dobre i wskazane. Wie to personel Restauracji Kulisy, oferując każdego dnia inny zestaw dań w porze lunchu.  

Nazwa Restauracji nie jest przypadkowa, to prawdziwe Kulisy sztuki gotowania i podawania potraw nie tylko w porze lunchu. Skorzystać z nich może każdy, kto ma na to ochotę. Dla rodzin Rzeszowska Restauracja stanowi idealne miejsce do wspólnych spotkań, podczas których celebruje się wyborne potrawy. W każdy dzień tygodnia i w weekendy można przyjść do lokalu, zamówić z menu coś ulubionego i przyjemnie porozmawiać z najbliższymi. To miejsce sprzyja rodzinnym spotkaniom, uspokaja, wycisza i podnosi nastrój. Rodzina i przyjaciele, którzy na co dzień nie zawsze mają czas dla siebie, w Kulisach go odnajdują i cieszą się ze wspólnego bycia razem. Po dobrym posiłku radość jest jeszcze większa. Kto jeszcze tego nie zaznał, zapraszamy do Restauracji w Rzeszowie. Niepowtarzalny urok i wdzięk miejsca, lokalu i wytrawnych dań wytwarza klimat charakterystyczny tylko dla Kulis.

Post Author: admin