Wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Historia powstania wydawnictwa Wiedza i Praktyka

Wydawnictwo Wiedza i Praktyka zostało założone pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX w. Głównym celem twórców było prowadzenie fachowego i specjalistycznego wydawnictwa, które za pomocą swoich publikacji i przekazywanych treści stanowiło będzie praktyczne wsparcie dla czytelników. Dzięki uniwersalności i szerokim wachlarzu oferty informacje dostarczane przez WiP są niezbędne w codziennej pracy w różnych grupach zawodowych. Od początku swojej działalności wydawnictwo fachowo doradza swoim klientom na co powinni zwrócić uwagę, aby uchronić się przed błędnymi decyzjami. Na poradach oraz interpretacjach publikowanych przez WiP swoją pracę opiera szerokie grono firm oraz instytucji. Dzięki rzetelności i jakości przekazywanych informacji wydawnictwo może pochwalić się uznaną renomą i pozytywną opinią wśród swoich odbiorców.

Oferta proponowana przez wydawnictwo Wiedza i Praktyka

Produkty oferowane przez wydawnictwo WiP charakteryzują się dużą różnorodnością zarówno pod kątem formy jak i prezentowanej treści. Wszystkie prace mają jednak kilka wspólnych elementów. Co do zasady dotyczą one aktualnych przepisów, w jasny i czytelny sposób przekładają teorię na codzienne jej wykorzystanie w praktyce, a także są tworzone i publikowane w czytelny i zrozumiały dla wszystkich sposób.

W zasobach stworzonych przez wydawnictwo Wiedza i Praktyka odnaleźć można produkty kierowane do specjalistów z zakresu księgowości, płac, przepisów BHP, zarządzania placówkami oświatowymi i medycznymi. Produkty przygotowane przez wydawnictwo mają bardzo różnorodną formę. Są to między innymi newslettery, magazyny oraz segregatory. Redaktorzy pracujący nad treścią publikacji przykładają niezwykłą uwagę do tego aby prezentowana treść była przekazywana w sposób, czytelny i przejrzysty.

Współpraca z najlepszymi ekspertami i autorami

Jednym z czynników, który wpływa na pozytywne opinie jest stała współpraca z najlepszymi ekspertami i autorami. W dużej mierze dzięki temu wydawnictwo Wiedza i Praktyka zawdzięcza sukces swoich publikacji. Umiejętności i doświadczenie wszystkich współpracowników pozwala na prezentację trudnych zagadnień w zrozumiałej i przystępnej formie.

 

Post Author: admin