internetowe kursy i szkolenia

internetowe kursy i szkolenia dla pracowników

Szukasz szkoleń dla pracowników?
Chcesz podnieść kwalifikacje?
Serwis e-learningowy MultiWiedza.pl pomoże Ci zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy.

Internetowe kursy i szkolenia dla pracowników - MultiWiedza.pl

Nasze kursy

Kurs angielskiego Intermediate

Kurs Intermediate - wersja przyspieszona 18 tygodni - cena: 426 zł. Kurs Intermediate 27 tygodni - cena: 426 zł

Próbny test IELTS (Academic)

IELTS jest nazywany testem zmieniającym życie. Dzięki niemu miliony studentów rozpoczęły naukę na zagranicznych uczelniach, znalazły zatrudnienie - a często również swój nowy dom - za granicą.

Tajemnice skutecznej sprzedaży

Kurs adresowany jest do wszystkich osób, które w swojej pracy odpowiadają za kontakty z klientami, a przede wszystkim za sprzedaż produktów lub usług. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzyma dyplom.

35 zł

Zarządzanie usługami IT - najlepsze praktyki ITIL

Biorąc udział w kursie masz szansę zapoznać się z wybranymi aspektami związanymi z zarządzaniem usługami IT. Na szkoleniu zaprezentujemy ci IT Infrastructure Library oraz najlepsze praktyki w niej zawarte.
PBSG

150 zł

Ochrona danych osobowych

Uczestnicząc w kursie masz szansę zapoznać się z wybranymi aspektami związanymi z ochroną danych osobowych, jak również bezpieczeństwem informacji oraz źródłami zagrożeń dla bezpieczeństwa.
PBSG

150 zł

Zarządzanie procesami biznesowymi

Uczestnicząc w kursie masz szansę poznać podstawowe pojęcia związane z zarządzaniem procesami, jak również złożone elementy architektury procesów, metody ich identyfikacji i mapowania.
PBSG

150 zł

Interpunkcja dla każdego

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby pisać w sposób zrozumiały i poprawny. W Internecie czy na papierze - jasny przekaz myśli to podstawa udanej komunikacji.

10 zł

Jak szukać pracy?

Szukasz swojej pierwszej pracy? Chcesz zmienić tę dotychczasową? Spraw, aby pracodawca z ogłoszenia stał się Twoim szefem. Specjaliści podpowiadają, jak z sukcesem przejść przez proces rekrutacyjny.

10 zł

Jak dobrze sprzedać mieszkanie?

Kurs adresowany jest do osób, które rozważają sprzedaż mieszkania, ale nie wiedzą, od czego zacząć. Dwa szkolenia pokazują, jak przygotować się do transakcji oraz o czym warto pamiętać podczas tworzenia własnej oferty.

10 zł
Informacje od partnerów

Chcesz podobny wpis?

Twoja firma posiada w swojej ofercie szkolenia e-learningowe? Wypromuj je w serwisie MultiWiedza.pl....

« poprzednia 1 następna »

Logowanie

Masz konto w portalu Gazeta.pl? Zaloguj się.
Znajdź studia, kursy i szkolenia

MultiWiedza.pl to serwis e-learningowy, który pomoże Ci zwiększyć Twoje szanse na rynku pracy. E-learning w MultiWiedza.pl to internetowe kursy i szkolenia dla pracowników i szkolenia dla firm. Razem z nami zadbaj o swój rozwój zawodowy.